Otázky a odpovede

Na tejto stránke sa Vám budeme snažiť zodpovedať na Vaše otázky, ktoré nám môžete zaslať prostredníctvom priloženého formuláru.

Otázka č. 19

Dobrý deň, kde by som našiel zoznam registrovaných ultralightov v Slovenskej republike?
Ďakujem.

Otázka č. 18

Dobrý deň. Začínam s kurzom ULL pilota FOXu a preto ma zaujíma či sa dá kúpiť učebnica pilota v slovenskom jazyku. Ďalej sa chcem spýtať, či a kde sa dajú zohnať otázky a odpovede teoretických testov vslovenčine.
Ďakujem.

Otázka č. 17

Môj preukaz člena SFUL stratil platnosť. Ako si ju môžem obnoviť? Kto mi ho vydá a kde? 

Otázka č.16

Dobrý deň, chcem sa opýtať do akej kategórie patrí Cri Cri MC 15 a aké by boli podmienky pre stavbu a získanie pilotného preukazu pre toto lietadlo? Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Matúš.

Otázka č.15

Dobrý deň, kde prosím najdem poplatky za výkony, preskúšanie a vydanie preukazu v rámci SFUL? Aký je rozdiel v poplatkoch pre člena a nečlena SFUL?

Otázka č.14

Kto môže robiť preškolovací výcvik držiteľov PPL(A), SEP(L) na LŠZ pod SFUL a kde sa jeho absolvovanie zapisuje? Je nutné požiadať o vydanie preukazu pilota LŠZ? Je potrebné robiť preškolenia aj na iné typy LŠZ? Musí byť takto preškolený pilot aj členom SFUL?

Otázka č.13

Ako sa platí členské na rok 2013 a aký je konštantný a variabilný symbol?

Otázka č.12

Kde najdem register Sful letadiel.? Palko

Otázka č.11

Dobry den, dozvedel som sa ze letecky urad vydal smernicu, podla ktorej je mozne lietat na LSZ s preukazom PPL bez nutnosti vydania preukazu pilota LSZ. Je to pravda? Pripadne ake su dodatocne podmienky?

Otázka č.10

Dobry den, blizi sa nam leto a mnohi by radi leteli aj dalej ako po slovensku. Nedalo by sa zorganizovat skolenie, kde by nam ti skusenejsi povedali nejake postupy ako sa lieta v zahranici, ako je to s anglictinou, no vlastne vsetko okolo toho. Dakujem

Odosielam údaje...
Vyplňte prosím všetky položky formuláru
Vaše meno *
Váš e-mail *
Telefon
Text Vašej otázky *
Odpíšte text z obrázku *code

* položka je povinná

© Copyright 2011 - 2018 SFUL. Všetky práva vyhradené. Zdielanie:
Stránky generuje redakčný systém Fornix CMS od spoločnosti VOXEL, s.r.o.